משקארד מבית משקי הקיבוצים הינו מועדון הצרכנות היחיד והמוביל לסקטור ההתיישבותי.
משקי הקיבוצים שמה לעצמה למטרה למצות את הערך האסטרטגי המוסף לחברי הקיבוצים ולסקטור ההתיישבותי בכלל, וליצור את אחד ממועדוני החברים המובילים במדינה.
ההצטרפות למועדון אפשרית לכל מי שכתובתו בקיבוץ, במושב או עובד בתעשייה הקיבוצית, ואפשרית ללקוחות כל הבנקים בישראל.
החברות במועדון משקארד היא באמצעות כרטיס אשראי של קבוצת ישראכרט. כרטיס משקארד מונפק על המותגים MasterCard (פלטינה, זהב, בינלאומי), AMEX (פלטינה, זהב, בינלאומי), VISA (פלטינה, זהב, בינלאומי – בחלק מהבנקים).
כיום המועדון מונה כ- 60 אלף! חברים ובהם גם אלפי מחזיקי כרטיס הגרים בעמק המעיינות. משקי הקיבוצים חילקה זו השנה הרביעית ברציפות  מתנות בחינם בשווי  מאות שקלים לחברי המועדון  בסך כולל של כ- 6,000,000 ₪ ישירות למחזיקי הכרטיס - שוברים לרשתות אופנה בשווי של עד 220 ₪, מגוון מתנות בשווי של עד 660 ₪ עד בית הלקוח, הטבה בביטוח רכב ועוד!  כרטיסי המועדון מונפקים ככרטיסים בנקאיים או חוץ בנקאיים, בהתאם לבחירת הלקוח והבנק בו מתקיים חשבונו. ההבדל בין כרטיס בנקאי לכרטיס חוץ-בנקאי הינו שבכרטיס בנקאי – כל תנאי הכרטיס מוענקים ומוגדרים ע"י סניף הבנק בו מנוהל החשבון, ואילו בכרטיס חוץ-בנקאי התנאים נקבעים ישירות על ידי חברת האשראי ולכן מסגרת האשראי היא נוספת לזו הקיימת בסניף הבנק. את כל המידע השיווקי ניתן למצוא באתר ובאפליקציית משקארד, ואת המידע על חיובי הכרטיס ניתן לראות באתר ובאפליקציה של ישראכרט.

    אשמח שתחזרו אליי